Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кохання » Стосунки » Друзья и Девушка (ага интересно)
Друзья и Девушка
JunKДата: Понеділок, 19.05.2008, 01:44 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміни
Сообщений: 240
Статус: Offline
Да любовь и дружба такие бывает что друзья отбивают девушек или девушки друзей

хто хто я інколи псих інколи потвора інколи янгол інколи ніхто я
 
niuskaДата: Понеділок, 19.05.2008, 17:38 | Сообщение # 2
Юзер
Група: Користувачі
Сообщений: 24
Статус: Offline
Якщо друг відбив дівчину,то він вже не друг!Погодьтесь.Ну,хіба справжній френд буде так чинити?Ну,якщо ж дівчина погодилась зустрічатись з цим другом,то,відповідно,справжніх почуттів у неї до вас не було...
 
ЖестьДата: Понеділок, 19.05.2008, 21:29 | Сообщение # 3
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
niuska, хммм ну блин,я думаю што так не правильно если друг отбил девушку то можэт на то оно и лутше,хоть они нашли место под солнцем...хотя это оч не приятное событие..
 
niuskaДата: Понеділок, 19.05.2008, 22:00 | Сообщение # 4
Юзер
Група: Користувачі
Сообщений: 24
Статус: Offline
Жесть, впринципе - да,радоваться за них следует,но какойже он друг и какая она после этого любимая,что когда-то клалась в "вечной любви"?
 
ЖестьДата: Вівторок, 20.05.2008, 16:14 | Сообщение # 5
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
niuska, ооо да..кто сказал што любовь вечна...нечего не вечно!!!!дажэт если она останеться с тобой..и ей будет нравиться другой што он што она просто буду вянуть только изза того што ты считаешь это неправильным????
смешно
 
OleksaДата: Вівторок, 20.05.2008, 16:29 | Сообщение # 6
Група: Видалені





biggrin . . . Дівчина і друзі не сумісно але дивлячись на який ви відстані один від одного.
 
SIRIUS=)Дата: Четвер, 22.05.2008, 03:12 | Сообщение # 7
Депресивный псих
Група: Перевірені
Сообщений: 67
Статус: Offline
Quote (niuska)
да,радоваться за них следует

друг відбив дівчину. у мну 1н раз таке було...... коли я познайомився з дівчиною, приходить друг, ми ще хвилин 5 розмовляємо і вона диктує мені телефон..... друг теж записуэє... а далі ми всю дорогу спорили кому вона достанеться......(тут мають бути мати) angry я тоді зі злості сказав що добре забирай її собі і мягко побажав удачі..... не вона остання.... так той дурінь довго тягнув з телефоном тижня 2а..... то грошей на рахунку нема іта інші отмазки.... він до неї так і не позвонив....хоча дівчина була дуже симпотна)

А взагалі бережіть своїх кращих друзів. дівчина чи хлопець НІКОЛИ не повинні стояти між вами. тому,що любов приходить і..... а дружба лишається.


Жизнь измеряется не количеством сделаных вдохов,а количеством моментов,когда от счастья захватывает дух....
 
OleksaДата: Вівторок, 27.05.2008, 11:30 | Сообщение # 8
Група: Видалені





у кого є справжній друг?у мене такий тільки один і ми із за дівчини ні коли не гризлись.друзів знайти дуже важко тому що вони перевіряються у біді.а от справжній друг не буде заважати твоєму щастю.і буде тільки радий.
 
JunKДата: П`ятниця, 04.07.2008, 01:35 | Сообщение # 9
Admin
Група: Адміни
Сообщений: 240
Статус: Offline
так ви всі праві друзів справжніх мало і кохання може прийти тільки ращз в житті саме кайф це коли дівчина яку ти кохаєш і яка кохає тебе стає твою нареченою а кращий друг хрестним твоєї дитини оце і є щастя на мою думку

хто хто я інколи псих інколи потвора інколи янгол інколи ніхто я
 
SIRIUS=)Дата: П`ятниця, 04.07.2008, 20:21 | Сообщение # 10
Депресивный псих
Група: Перевірені
Сообщений: 67
Статус: Offline
JunK, wine

Жизнь измеряется не количеством сделаных вдохов,а количеством моментов,когда от счастья захватывает дух....
 
Форум » Кохання » Стосунки » Друзья и Девушка (ага интересно)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

  NeVformaT   Головна   Реєстрація   Вхід  
Наше опитування
Як вам новий форум(історії про групи іт.д)
Всього відповідей: 111

Друзі сайту

Статистика


Copyright MyCorp © 2024