Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » OFF TOP » Патріотизм (Що це таке? і чи є серед нас патріоти?)
Патріотизм
FeanorДата: Субота, 19.04.2008, 00:13 | Сообщение # 1
Почётный
Група: Адміни
Сообщений: 118
Статус: Offline
Як ви розумієте патріотизм, і чи є серед нас патріоти?

Ви демократ?—Ні.
Як, невже Ви монархіст?—Ні.
Конституціоналіст?—Борони Боже!
Ну, значить, Ви аристократ.—Зовсім ні!
Тоді Ви бажаєте створення коаліційного уряду?—Ще раз ні!
Так хто ж Ви нарешті?—Я анархіст!
 
ЖестьДата: Субота, 19.04.2008, 14:44 | Сообщение # 2
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
я не считаю себя патриотом потому что при малейшей вазможности хачю свалить из этой гребанной страны..
патриоты это те люди каторые за своб родину убиить готовы)некогда не отступят и тп,всегда за... happy кароче бред
 
BiohazardДата: Неділя, 20.04.2008, 12:47 | Сообщение # 3
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
2 жесть: через таких як ти і не буде в нас порядку.
Quote (Жесть)
при малейшей вазможности хачю свалить из этой гребанной страны

замість того щоб кудись звалити можна просто взятись і навести порядок в нас, зробити так, щоб наша країна не була "гребанной", щоб ми з гордістю могли казати "Я з України" - в принципі я так зараз і роблю! tongue


 
SeMRXДата: Неділя, 20.04.2008, 14:56 | Сообщение # 4
Подполковник
Група: Адміни
Сообщений: 112
Статус: Offline
Biohazard, Ок, давай наведи порядок в нас, а я бы тоже свалил tongue


 
BiohazardДата: Неділя, 20.04.2008, 20:43 | Сообщение # 5
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
ви прям як криси ,які валять з тонучої лодки angry angry angry angry angry angry
спочатку треба змінити ставлення до Батьківщини - місця де ви виросли і тд. Подивіться на сша- там майже всі пишаються тим що вони американці. А в нас - майже всі хочуть звалити звітси.
Те що з владою нам не пощастило - факт. Але Україна - це не лише дядькі з портфелями, це історія, традиції, культурні надбання.


 
ЖестьДата: Неділя, 20.04.2008, 22:50 | Сообщение # 6
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
мне как то всё равно...у нас как то все плохо..да карабль тонет...ты хочешь сказать што тонуший корабль можэт всплыть?)хии)))
нет,Украину я любить не буду,особенно после того как эти уроды политики уничтожили мой любимый мост только изза развития туризма,поэтому я и не собираюсь тут оставаться,мне стыждно каму то сказать што я украинка,потому што у нас все боряться за паолитику а толку НЕТ....
 
ЖестьДата: Неділя, 20.04.2008, 22:52 | Сообщение # 7
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
и не будет))
 
ЖестьДата: Неділя, 20.04.2008, 22:59 | Сообщение # 8
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
и мне пох,поставь хоть 500 минусов я все равно мнеие не изменю tongue
 
SeMRXДата: Неділя, 20.04.2008, 23:40 | Сообщение # 9
Подполковник
Група: Адміни
Сообщений: 112
Статус: Offline
Quote
Жесть, да карабль тонет...ты хочешь сказать што тонуший корабль можэт всплыть?)

Ха, ет наверное точно про Украину biggrin +1



 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 02:00 | Сообщение # 10
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
бля, валіть нах!!!!!!!!!!!! НАХ!!!!!!!!!!!!! angry angry angry angry angry angry angry angry
2жесть: черезтакихкацапськихблядеймиібудемйтинадновалинахуйвсвоюмацквуісидимлятам


 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 02:05 | Сообщение # 11
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
вас крис тут ніхто не тримає - я й не проти щоб ви виїхали звідси - так виїжайте і чим швидше тим краще!
вам в вашій мацкві буде краще мабуть


 
SeMRXДата: Понеділок, 21.04.2008, 10:23 | Сообщение # 12
Подполковник
Група: Адміни
Сообщений: 112
Статус: Offline
Biohazard, Давай без неєздів,
по перше якого дідіка ти тут матом розкидаєшся,
по друге
Quote
валіть
я сам вирішу коли мені звалити і чи валити в згалі,
по третє думаю, що якщо Жесть, не вважає себе патріотом, і хоче звалити звідси як найшвидше то в неї є на це свої причини щоб не любити Ураїну,і це її думка!
А ця тема і створена для того щоб висловлювати свою думку angry



 
FeanorДата: Понеділок, 21.04.2008, 17:15 | Сообщение # 13
Почётный
Група: Адміни
Сообщений: 118
Статус: Offline
того ми і живемо ху*ово , тому що в більшості така ж думка як у EMO, і Жесть. Втікти від проблеми, замість того щоб щось змінити. Жесть, анархії ніколи не буде якщо всі будуть так мислити.

Quote (Biohazard)
Але Україна - це не лише дядькі з портфелями, це історія, традиції, культурні надбання.

я люблю свою країну, хоч і енавиджу державу, і тікати незбираюсь!


Ви демократ?—Ні.
Як, невже Ви монархіст?—Ні.
Конституціоналіст?—Борони Боже!
Ну, значить, Ви аристократ.—Зовсім ні!
Тоді Ви бажаєте створення коаліційного уряду?—Ще раз ні!
Так хто ж Ви нарешті?—Я анархіст!
 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 19:57 | Сообщение # 14
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
Підручник з математики для маленьких гуцулів.
Задача 1. Дід Василь нагострив сокиру, лопату, три багнети і один топірець.
Запитання. Скільки туристів з Москви завітало на турбазу “Карпати”?
Задача 2. Смерека. На смереці висять 3 москалі, навколо неї танцюють 5 гуцулів з топірцями.
Запитання. А чи не чарівно у нас на Прикарпатті?


 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 19:58 | Сообщение # 15
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
На уроці географії у школі:
-Діти! Пограймо у гру. Я описуватиму вдачу якогось народу, а Ви будете відгадувати, що це за народ. Добре?
- Домовились!
- Отже, гарний народ: і працюють наче, і гостинні трішки, проте як вип’ють - ховайся, бо буде лихо…
Петрик викрикує:
-Та це ж москалі!
-Ну, які ж москалі, Петрику, вони росіянами звуться… А взагалі то правильно! Сідай. Наступне:
і хазяйновиті вони, у всьому порядок та рахунок знають, тільки от взимку в них снігу не випросиш…
Марічка підскакує:
- Я знаю, жиди це!
Та які жиди - їх євреями кличуть. А взагалі то правильно! Сідай, Марічко.
Остання людність:
хазяйновиті, щирі, гостинні люди, а хати в них маленькі-гарненькі, побілені; поряд мальви ростуть… Все як у казці, проте вийде чоловік з хати, подивиться на хатинку сусіди і зціпивши зуби, промовить:
“А, бодай вона згоріла…”
У класі мовчанка.
-Ну, хто це? Що не знаєте? Чого мовчите?
Тихенький голос з останньої парти:
-Зате ми гарно співаємо…
biggrin happy biggrin


 
ЖестьДата: Понеділок, 21.04.2008, 20:27 | Сообщение # 16
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
да,а што ты предлагаешь делать,вот ЧТО ты можэшь зделать ЧТОБ украина процветала а не СЧИТАЛАСЬ ПОЗОРОМ для европы???
я тут сижу так как меня некто не отпустит...тем более до 18 я и от родителей не смагу отцепиться,дажэт если так ,я не считаю себя патриотом это мое мнеение и ненадо меня матюкать,украина визнае спад и он продолжаеться ужэ не одигн год......што мы зделаем???пошлем бандеролью привет нашему приезиденту каторый пашлет нас всех НАХ!!!он нам поможэт???НЕФИГА!!!у меня нету не одной причины гордиться такой страной,и в этом виновата не я,а то што вокруг меня происходит,то што он ГОЛОСУЮТ когда люди умерают иза недостатка денег,они тратят МИЛЛИНОНЫ штоб блять добраться ДО ВЛАСТИ!!!и што с того?*?
нам лутше да????
тебе лутше от того што у нас были 3 раза или 2 перевыборы??????????
 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 20:54 | Сообщение # 17
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
Ок, скажу по-іншому: я мені тут подобається все крім влади(читай пости вище), хоча я сьогодні був в верховній раді...так собі.
Ти думаєш, що десь в іншій країні влада не така ж сама, як в нас? Вона всюди ОДНАКОВА, тут я з Феанором згідний.
З чим не посперичаєшся, так це те що в нас через таку владу проблеми бо ми самі її вибрали.
Але як я вже писав,
Quote (Biohazard)
Але Україна - це не лише дядькі з портфелями
і проблеми, які ці мудаки створюють.


 
ЖестьДата: Понеділок, 21.04.2008, 21:01 | Сообщение # 18
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
Biohazard, за что можно еще любить родину когда другие превращают ее в грязь,действтельно низшее,то што когда я была в России,смеялись над тем што я УКРАИНКА! одинаковое говаришь?
а пачему мы над ними не смеемся?можэт потому что им есть за што любить,на моих глазах разрушают то што я люблю,и меня к этому месту больше не тянет..хоршо не политика....а за что еще?за то што наши луга,поля сносят,ставят города зоводы,наша земля каторой просто легенды што она самая плодовитая...што осталось??
Писатели поэты,ну боролись они за укранский,но в канце коннцовв переходили на русский...разве не так???за што я еще должна гордиться\,??
 
BiohazardДата: Понеділок, 21.04.2008, 21:17 | Сообщение # 19
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
Мені нічого не заважає сміятись з росіян: вони пють більше нашого, ледачіші, думають що вони самі-самі і без них земля перестане крутитися, а влада в них майже тоталітарна. Думаєш, в них з екологією краще? Просто в них країна більша - вони коли нагадять в одному місці, в них є можливість переїхати в інше і тд.
А я переходжу на російську мову, спілкуючись тут? Неа.
Quote (Жесть)
Писатели поэты,ну боролись они за укранский,но в канце коннцовв переходили на русский

Переходили тому, що їм давали вибір(в ссср, ще до 1917) - або з нами, або труп. Знаєш, скільки тоді відмовило режимові і поплатилось життям?


 
ЖестьДата: Понеділок, 21.04.2008, 21:24 | Сообщение # 20
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
Biohazard, не всегда им угрожали ....можэт многим но все таки есть те кто переходили добровольно....
Quote
Просто в них країна більша -

у нас 1...или 2ая в европе по размерам,но нам от этого не легше
 
JunKДата: Вівторок, 22.04.2008, 00:34 | Сообщение # 21
Admin
Група: Адміни
Сообщений: 240
Статус: Offline
Ага УКРАЇНА ЩАС 3ОВСІМ НЕ В КРАЩОМУ СТАНІ,АЛЕ ЄДИНЕ МІСТО ЯКЕ МЕНІ ПОДОБАЄТЪСЯЕ ОДЕСА ТУТ ЛЮДИ НЕ ТАКІ ВОНИ КЛАСНІ ЯК БИ ВСІ ТАКІ БУЛИ ВОНИ 3АКОХАНІ В ВЛАСНЕ МІСТО А ТУТ Є В ЩО 3АКОХАТИСЪ!

хто хто я інколи псих інколи потвора інколи янгол інколи ніхто я
 
FeanorДата: Вівторок, 22.04.2008, 01:36 | Сообщение # 22
Почётный
Група: Адміни
Сообщений: 118
Статус: Offline
ХА!! Особливо по Жесті видно як ви своє місто любите happy happy , хоча тут плакати напевно потрібно.......

Ви демократ?—Ні.
Як, невже Ви монархіст?—Ні.
Конституціоналіст?—Борони Боже!
Ну, значить, Ви аристократ.—Зовсім ні!
Тоді Ви бажаєте створення коаліційного уряду?—Ще раз ні!
Так хто ж Ви нарешті?—Я анархіст!
 
ЖестьДата: Вівторок, 22.04.2008, 12:04 | Сообщение # 23
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
kаk раз нет,Одесса патрясающий город!тольkо вот через лет 10,иле быстрее все изменится..мне хватает и того что сейчас происходит! JunK,вся земля ужэ продана))не знаю что будут любить kада из сkлоннв зделают желые особняkи,хотя нет,kогда kоррозия приблизится все это приврауиуься в рmин8))
 
ЖестьДата: Вівторок, 22.04.2008, 12:10 | Сообщение # 24
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
ой,руины))
И kсати от политиkи и зависит страна и будующие,именно от политиkа на процентов 90%
Поэтому я про политиkу и говарю)
 
FeanorДата: Середа, 23.04.2008, 15:22 | Сообщение # 25
Почётный
Група: Адміни
Сообщений: 118
Статус: Offline
Quote (Жесть)
ЧТОБ украина процветала

Quote (Жесть)
JunK,вся земля ужэ продана))не знаю что будут любить kада из сkлоннв зделают желые

Жесть, це і називається прогресом, хоч я проти такого "прогресу" в кожній "розвинутій" країні це відбувається, і в Україні ще не найшвидшими темпами.

Quote (Жесть)
И kсати от политиkи и зависит страна и будующие,именно от политиkа на процентов 90%

в кожній країні є політики і в кожній країні вони однакові жирні свині, які живуть за рахунок народу, від цього невтічеш


Ви демократ?—Ні.
Як, невже Ви монархіст?—Ні.
Конституціоналіст?—Борони Боже!
Ну, значить, Ви аристократ.—Зовсім ні!
Тоді Ви бажаєте створення коаліційного уряду?—Ще раз ні!
Так хто ж Ви нарешті?—Я анархіст!
 
SeMRXДата: Середа, 23.04.2008, 15:58 | Сообщение # 26
Подполковник
Група: Адміни
Сообщений: 112
Статус: Offline
Quote
Feanor, від цього невтічеш
і що ж на твою думку ми з цим можемо зробити?



 
ЖестьДата: Середа, 23.04.2008, 17:51 | Сообщение # 27
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
EMO, есть единый выход ЛЮБИТЬ СВОЮ СТРАНУ))))ы...не таки где то там лутше 1000%....
 
SeMRXДата: Середа, 23.04.2008, 23:38 | Сообщение # 28
Подполковник
Група: Адміни
Сообщений: 112
Статус: Offline
Свою страну хоть чуточку но любит каждый из нас, даже тот кто говорит что он не патриот, каждому дороги места в которых он (или она) родился и вырос, в которых он провел лучшые моменты своей жызни но глядя на то как ето все в нашей стране разрушается и меняется совсем не в лучшую сторону как хотелось-бы. И в конечном иттоге просто осознаеш что ты ничего с етим сделать не можеш, можна конечно пытатся помешать тому что происходит но многие уже пробовали и как видно ето ни к чему хорошему не привело, ты просто теряеш надежду и перестаеш верить в свою страну и ее будущее.
Вот почему у нас в стране есть столько людей которые себя не считают патриотами, к которым к сожелению отношусь и я...... sad



 
ЖестьДата: Середа, 23.04.2008, 23:48 | Сообщение # 29
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
EMO, а я не сожалею что я не патриот
 
LordДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:30 | Сообщение # 30
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 54
Статус: Offline
я - патріот! smile
 
niuskaДата: Понеділок, 19.05.2008, 19:34 | Сообщение # 31
Юзер
Група: Користувачі
Сообщений: 24
Статус: Offline
Нажаль,в наш час якщо і є патріоти,то іх не дуже і видно!В нашій державі,а особливо саме зараз,патріотизм не сувмісний з владою!Політики захотіли - зробили,а народ і не запитали!Якби у парламенті був хоча б один патріот,то наша б Україна процвітала серед Європейських держав.Особисто я,не патріотка,я займаю нейтральну позицію т.я. є багато речей,які можна прокритикувати.
 
OleksaДата: Вівторок, 20.05.2008, 11:24 | Сообщение # 32
Група: Видалені





я люблю свою країну і вважаю себе патріотом тому що я люблю свою україну вона єдина і неповторна.і я не люблю людей які хочуть втікти.потрібно зробити так щоб кожен не думав як набити свою кишеню а як допомогти тим людям які потребують хоч частину грошей щоб мати на хліб

Додано (20.05.2008, 11:24)
---------------------------------------------
як у відомий групі Lumen "я люблю свою страну он ненавижу государство"і це правда бо наша влада добилася всього за допомогою великих грошей.це не правильно.

 
niuskaДата: Вівторок, 20.05.2008, 12:22 | Сообщение # 33
Юзер
Група: Користувачі
Сообщений: 24
Статус: Offline
Quote (Oleksa)
"я люблю свою страну он ненавижу государство"

+1. Країна чудова,але наша влада її дуже занедбала.Як би до влади прийшла людина авторитетна та сильна духом,тоді б точно все змінилось на краще...Ющенко непоганий,але зандто "М*який"
 
BiohazardДата: Вівторок, 20.05.2008, 19:58 | Сообщение # 34
Лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 69
Статус: Offline
Всі вони такі. Всі люди непогані поки не при владі, так що вибрати щось достойне нам не вдасться.

 
FeanorДата: П`ятниця, 23.05.2008, 14:51 | Сообщение # 35
Почётный
Група: Адміни
Сообщений: 118
Статус: Offline
Quote (niuska)
Як би до влади прийшла людина авторитетна та сильна духом

Ага як Сталін, ви шукаєте нового короля...


Ви демократ?—Ні.
Як, невже Ви монархіст?—Ні.
Конституціоналіст?—Борони Боже!
Ну, значить, Ви аристократ.—Зовсім ні!
Тоді Ви бажаєте створення коаліційного уряду?—Ще раз ні!
Так хто ж Ви нарешті?—Я анархіст!
 
Iren13Дата: Понеділок, 26.05.2008, 19:48 | Сообщение # 36
Юзер
Група: Користувачі
Сообщений: 28
Статус: Offline
ҐЛюблю Україну такою,яка вона є і любитиму завжди,бо це моя Батьківщина.От така я патріоточка)
 
SIRIUS=)Дата: Вівторок, 27.05.2008, 02:34 | Сообщение # 37
Депресивный псих
Група: Перевірені
Сообщений: 67
Статус: Offline
bash Драка!!!!! Драка!!!!! Драка!!!!! Драка!!!!! Драка!!!!! Драка!!!!! Драка!!!!! )))))) Побийтесь тоді мені точно на душі стане легше)

Quote (JunK)
ТУТ Є В ЩО 3АКОХАТИСЪ!

+1
Quote (Oleksa)
Lumen "я люблю свою страну он ненавижу государство"і

+1
Quote (Feanor)
Ага як Сталін, ви шукаєте нового короля...

Хе) Ща розкажу одну цікаву історію)
Я ж лицар серця....... Не чули про таку "Секту" Від Юнеско.... якось в парку до мене підійшли дві дівчини.... запросили на лекцію..... Ну робити було нічого я пішов.... Там реально зомбують людей.... просто штампують фанатиків..... ну я ж не я якщо не поспорю з кимось) після лекції чомусь тільки мЕні дали таку прикольну заколку з сердечком і сказали.... "Серёжа Ты нам нужен...." Короче вся суть в тому що якого б керівника не поставили всеодно буде теж саме.... тому починати треба з себе.... зі свого серця...... концепція в принципі правильна..... але я туди більше не піду.... загребуть в лідери.....) ТАК я став лицарем серця))

Я Українець і не чпокає!!!!!!!!!)))))


Жизнь измеряется не количеством сделаных вдохов,а количеством моментов,когда от счастья захватывает дух....
 
OleksaДата: П`ятниця, 30.05.2008, 02:22 | Сообщение # 38
Група: Видалені





Жесть, я з тобою не згоден що Україна лайно це влада така.а в нашій країні все так як і в інших тільки краще.
 
OleksaДата: П`ятниця, 30.05.2008, 02:25 | Сообщение # 39
Група: Видалені





Lord, Iren13, niuska, я вас поважаю за ваші патріотичні наміри.
 
ЖестьДата: П`ятниця, 30.05.2008, 13:06 | Сообщение # 40
Почётный
Група: Перевірені
Сообщений: 164
Статус: Offline
Oleksa, все строиться на государстве....какая жэ мы страна...дажэт то што щас происходит у нас в одессе,да я люблю одессу но через лет 5 я ее буду ненавидеть ,потому што мне будет на за што ее любить,ведь все сносят всёёёё,старые мосты каторые занимали територию и теперь там будет гостинница или какаято другая фигня,каторая нормальному одессту нафик НЕ НУЖНААА эти новостори в каторых квартиры по улетным ценам..зачем они???такое ощющение што у каждого сейчас найдуться деньги што б купить эту гребанную квартиру!!
ну ладно у нас..но ведь в других городах тожэ самое...можэт только началось а можэт и в таком жэ разгаре как и здесь...поэтому я ненавижу правительство,государство и страну наверное туда жэ...хотя как страна,скоро и на полях будут эти гостиницы...
 
Форум » Різне » OFF TOP » Патріотизм (Що це таке? і чи є серед нас патріоти?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

  NeVformaT   Головна   Реєстрація   Вхід  
Наше опитування
Як вам новий форум(історії про групи іт.д)
Всього відповідей: 111

Друзі сайту

Статистика


Copyright MyCorp © 2024